Bun venit la Springfield School

Bun venit la Springfield School!
De peste 12 ani ne străduim să formăm o comunitate a elevilor și părinților cu care să ne mândrim. Anual, peste 350 de copii frecventează cursurile noastre iar rezultatele obținute la examene certifică în mod oficial evoluția lor.
Încă de la început, misiunea noastră a fost aceea de a oferi în mod constant ore de pregătire la un nivel superior tuturor cursanților, indiferent de vârstă, într-un mediu relaxat și bogat. Metodele de lucru au fost permanent îmbunătățite si adaptate schimbărilor iar materialele de ultimă generație și calitatea actului didactic au susținut din plin obținerea unor rezultate excepționale.
Începând cu 2021, Springfield adaugă în paleta educațională și alte cursuri de pregătire care completează in mod firesc dorința de cunoaștere și perfecționare a cursanților Springfield.
Vino în comunitatea noastră și învață cu plăcere de la experți!